Kinë, mban xhamin në sy prej 6 vitesh

Shko poshtë

Kinë, mban xhamin në sy prej 6 vitesh

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 4:04 pm

Një kinez gjashtë vitet e fundit ka jetuar me një copë xhami të fshehur nën syrin e djathtë. Xiao Zhu, 22-vjeçar, e lëndoi syrin me shishe birre gjatë një përleshjeje 6 vite më parë. "U operova menjëherë pas lëndimit dhe operacioni doli me sukses", thotë ai. "Plaga u ngjit në mënyrë të përsosur, por problemi i vetëm ishte se lotoja, gjë për të cilën mendoja se ishte pasojë e operacionit", shton ai. Para një muaji, syri i djathtë i Xiao Zhu u përkeqësua. Kontrollet në spitale të ndryshme nuk nxorën asgjë. Më në fund kirurgët e spitalit "Dongnan Eye" e operuan dhe nxorën copën 3.5 centimetërshe, të futur 6 centimetra thellë.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi