Tre motra shtatzëna lindin në të njëjtën ditë dhe spital

Shko poshtë

Tre motra shtatzëna lindin në të njëjtën ditë dhe spital

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 4:03 pm

Salla e lindjes në spitalin në Utah këtë javë duket si një mbledhje familjarësh. Tammy Hernderson, Jenny Trimble dhe Mindy Ogden, të gjitha lindën në të njëjtën ditë. Henderson lindi një djalë, Odgen lindi një djalë dhe dy orë më vonë Trimble lindi një djalë. Të treja lindën brenda 24 orëve. Zëdhënësi i spitalit thotë se dy motra kishin lindur në të njëjtën ditë më parë, por tre jo.
Nëna e grave, Collee Ewell, u bë gjyshe për të tridhjetë e katrën herë.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi