Japoni, mberrin telekamera qe filmon ne uje

Shko poshtë

Japoni, mberrin telekamera qe filmon ne uje

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 4:02 pm

Zoterimi i nje mjeti dixhital per te fimuar gjithcka qe ndodh ne thellesi te ujrave eshte endrra e cdo zhytesi. Permes nje mjeti te tille mund te realizohen minifilma dhe te behen fotografi (deri ne 6 megapiksel) nen siperfaqen e ujit. Qellimit ia kane arritur japonezet te cilet kane realizuar telekameren e pare qe eshte ne gjendje te zbrese deri ne 1 meter e gjysme thellesi. Quhet Xacti, eshte prodhuar nga Sanyo dhe kushton 499 dollare.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi