SHBA - Berberi qe pret floket me zjarr ...

Shko poshtë

SHBA - Berberi qe pret floket me zjarr ...

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 4:00 pm

Zoti Warren eshte nje nga berberet e shumte te Memphis, ne Tennessee, por teknika e tij e pazakonte, ka terhequr vemendjen e shume njerezve ne bote: ai i pret floket duke i djegur. Warren, i cili ushtron profesionin e berberit prej me shume se 50 vjetesh u shfaq ne 2 emisionet me te ndjekura nga publiku amerikan, ai i Jay Leno dhe David Letterman. Se fundmi ai eshte ftuar edhe nga nje drejtues emisionesh ne Japoni per te treguar ne transmetim direkt tekniken e tij. Gruaja qe shihni ne disa prej ketyre fotove pasi doli nga berberania e tij ehste shprehur: "Nuk do ta provoja kurre nje gje te tille, por ai ehste profesionist. Jo vetem qe nuk stepet, por per me teper me pelqen modeli i ri i flokeve".
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi