Mijera pusulla mbi nje makine per te thene “Te dua

Shko poshtë

Mijera pusulla mbi nje makine per te thene “Te dua

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 3:59 pm

Ja nje menyre origjinale per te deklaruar ndjenjat: mbuloje makinen e personit qe do me mijera pusulla me ngjyra. Duhet vetem pak durim per t’i shkruar dhe per t’i ngjitur, por rezultati eshte i garantuar. Nje surprize e kendshme per ate qe do te gjeje pusullat mbi makinen e tij: a do mund dot valle te thote JO?
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi