me shenuar ne MSN nga ana e kundert

Shko poshtë

me shenuar ne MSN nga ana e kundert

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 3:51 pm

nese doni me shemuar nga ana e kundert
me shenu prej anes te djatht
provo qishut maje ndrydh CTRL e majt
edhe tani njekohsisht shtype SHIFT e djatthd
:e dhe tani shenon prej anes te djattht
e per me ndrru duhet se pari CTRL e djath e SHiFtin e majt
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi