Kur jeni regjistru ne Hotmail ktu ju tregon

Shko poshtë

Kur jeni regjistru ne Hotmail ktu ju tregon

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 3:47 pm

Qe nje send qe ta dini kur jeni regjistru ne hotmail, dmth e dini sakte daten kur keni qel emailin.

Linku:
https://login.live.com/login.srf?wa=...033&id=3 8936
Dhe shkruane e-mailin dhe passwordin edhe del data kur e keni hap emailin.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi