Kolekcion i Disa Librave te gjuhve Programuse

Shko poshtë

Kolekcion i Disa Librave te gjuhve Programuse

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 3:23 pm


Per te gjith ata qe jan te ineresuar per programim.
Permbledhje: VB 6 Black Book, OReilly Programim Firefox 2007, si dhe Programimi C
RapidShare: 1-Click Webhosting
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi