WEB Faqe per shkencat kompjuterike...

Shko poshtë

WEB Faqe per shkencat kompjuterike...

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 3:22 pm

Ky eshte nje link per ata qe studjon shkencat kompjuterike...

[URL="http://www.freeprogrammingresources.com/"]http://www.freeprogrammingresources.com/[/URL]

Ka boll materiale te gjyheve te ndryshme programore...
Shikoni dhe postoni ketu nese keni naj web faqe njejt si kjo postojeni ketu.

FLM, TUNGiii
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi