[Propozim] A ka te interesuar

Shko poshtë

[Propozim] A ka te interesuar

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 3:19 pm

Qe te nisi nje tutorial se si te krijohet nje program qe i caset bazes se shenimeve. Po qe se lajmerohen se paku pese te interesuar do te nisim dhe cdo dite do ta bejme nga nje hap.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi