“Isha i droguar kur xhirova videon ‘hard’”

Shko poshtë

“Isha i droguar kur xhirova videon ‘hard’”

Mesazh nga Emir prej Sat Oct 25, 2008 11:14 amËshtë një nga aktorët më seksi në Hollywood. Pikërisht për këtë në vitin 2005, kur në internet qarkulloi një video “hard”, në të cilën Colin Farrell bënte seks me një modele të “Playboy”, Nicole Narain vëmendja tek ai u rrit në mënyrë të tmerrshme. Vetëm tani aktori ka pohuar se: “Me siguri isha i droguar e madje edhe i alkoolizuar kur kam xhiruar atë video”.

Në atë kohë, aktori bëri çmos ta zhdukte videon nga rrjeti, por aksionet e tij legale rezultuan të kota. Sot Colin është lumturisht i fejuar dhe baba i lumtur dhe flet me turp për atë që ndodhi në vitin 2005. “Kur Nicole më propozoi idenë për të filmuar ndërsa bënim seks, - ka thënë Farrell, - mu duk menjëherë një ide e bukur. Sigurisht që ishte një ide e mirë për një që sapo kishte marrë drogë dhe kishte pirë alkool si një deve”.

E ndërsa ajo situatë thuajse është harruar, yllin e kinemasë do ta shohim së shpejti në “The Imaginarium of Doctor Parnassus” me Johnny Depp dhe në “Triage” me sensualen Paz Vega. Për filmin e fundit, Farrell është shëndoshur shumë, ashtu si e donte edhe roli.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi