Çfarë e mundon Landin?

Shko poshtë

Çfarë e mundon Landin?

Mesazh nga Emir prej Sat Oct 25, 2008 11:13 amBëhet fjalë për një nga ato mbrëmje që Landi gjendet mes kolegëve të tij ndërsa pi një gotë vere, pse jo ndonjëherë edhe këndon për të kënaqur të pranishmit.

Pjesëtarin e grupit Ëest Side Family duket se e ‘mundon’ diçka përderisa me doemos kërkon ta vërë edhe në vëmendjen e mikeshës së tij, këngëtares Eneda Tarifa. Vihet re qartë edhe nga fytyra e Landit nervozizmi por që gjithsesi Eneda mundohet ta qetësojë duke i dhënë në këmbim një buzëqeshje.

Pranë tyre, krejt i hutuar ka qenë dhe Fabi, një prej djemve të grupit “Produkt 28”.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi