Poli kthehet në Tiranë

Shko poshtë

Poli kthehet në Tiranë

Mesazh nga Emir prej Sat Oct 25, 2008 11:10 am20 tetor është pikërisht data kur mbaron dhe kontrata tremujore e punës së Polit në Spanjë. Djaloshi 22 vjeçar, i cili u bë i njohur nga reality show më i famshëm në Shqipëri, “Big Brother”, ka bërë lajm në faqet rozë gjatë gjithë verës. Kishte shumë kuriozitet për të mësuar sesi do të reagonte Poli me të dashurën që kishte lënë jashtë ndërkohë që kishte vendosur të bëhej pjesë e programit.

Se si do të shkonte lidhja mes Inës dhe Polit e cila në fakt nuk zgjati aq shumë. Ndërkohë vjen lajmi se Poli do të nisej në Spanjë për një kontratë pune të siguruar nga “Top Channel”.

Edhe pse djali 22- vjeçar kishte deklaruar se po iu ofrua ndonjë mundësi më e mirë do të qëndronte gjatë në Spanjë, duket se gjërat nuk i kanë ecur ashtu siç e mendonte, pasi me 20 tetor ai do të rikthehet në Tiranë
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi