Zbulohet varreza e 2 ne bote ne Kosove

Shko poshtë

Zbulohet varreza e 2 ne bote ne Kosove

Mesazh nga Benjamin prej Fri Oct 24, 2008 4:37 pm

Jam 2 varreza te cilat jan gjetur ne Kosov dhe esht varreza e 2 ne bot qe u zbulua dhe ne vete permban eshtrat e njerzve parahistorik dmth njeriu i handertalit.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi