Shenja e nacizmit ne nje baze amerikane.

Shko poshtë

Shenja e nacizmit ne nje baze amerikane.

Mesazh nga Benjamin prej Fri Oct 24, 2008 4:35 pm

--------------------------------------------------------------------------------

E pare nga google earth duket tamam si nje kryq i thyer i nacizmit, ne fakt eshte nje baze ushtarake amerikane.

Tani ka plasur skandali dhe qeveria do te harxhoje rreth 600 000$ per ti ndryshuar formen.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi