Deshirojne te vizitojne fshatin "Fucking"

Shko poshtë

Deshirojne te vizitojne fshatin "Fucking"

Mesazh nga Benjamin prej Fri Oct 24, 2008 4:25 pm

Kohet e fundit nje fshat ne Austri eshte bere atrakcion i vertet per turistet. Ky fshat gjendet afer qyteit Salzburg dhe e ka emrin "Fucking". Atrakcioni i ketij fshati per turistet nuk eshte per shkak te ndonje ndodhie por vetem per shkak te emrit te cuditshem "Fucking"...

...i cili eshte larg Salzburgut rreth 35 km.

Ky fshat me emer te cuditshem e ka marr emrin e vitin 1017 sipas nje fshatari te mirenjohur te ketij fshati i cili i ka pasur emrin Focko.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi