Binjaket takohen pas 28 vitesh

Shko poshtë

Binjaket takohen pas 28 vitesh

Mesazh nga Benjamin prej Fri Oct 24, 2008 4:23 pm

Binjaket njëvezore, të cilat janë ndarë pas lindjes dhe nuk kanë ditur gjë për njëra-tjetrën, kanë arritur të takohen pas gati tri dekadash, vetëm falë rrjedhës së ngjarjeve.

Krejt ka filluar kur një mike e njërës nga motrat e ndara e ka parë binjaken tjetër në një treg të ishullit Las Palmas de Gran Canaria, në vitin 2001, dhe është çuditur nga fakti se kjo nuk e ka përshëndetur.

Falë kësaj rastësie dy motrat janë takuar përfundimisht, dhe është nisur hetimi për rrethanat e lindjes dhe ndarjes së tyre.

Faji ka rënë mbi personelin e spitalit, të cilët i kanë ndërruar fëmijët në akusheri, që e ka vërtetuar edhe testi i ADN-së i cili është bërë më pas.

Në fakt, është dëshmuar se gruaja për të cilën njëra nga binjaket ka besuar se e ka motër, ka dalë të jetë vajza e çiftit martesor tek të cilët ka jetuar binjakja e vërtetë.

Kjo njohje e ka shkatërruar gruan të cilën pothuajse 30 vjet ka jetuar duke mos ditur gjë, prandaj ajo është dashur t’i nënshtrohet shërimit psikiatrik.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi