Ketri gjen "babanë" e ri

Shko poshtë

Ketri gjen "babanë" e ri

Mesazh nga Benjamin prej Fri Oct 24, 2008 4:20 pm

Pasi e ka braktisur familja, ketri i vogël ka gjetur dashurinë në përqafimin e rojës së parkut të natyrës nga i cili nuk ka të ndarë. Shumë shpejt ketri ua ka rrëmbyer zemrat edhe punëtorëve tjerë dhe është bërë shumë i dashur për ta.


Ketri i vogël, i emëruar Oakley Junior, ka krijuar marrëdhënie të veçantë me Mark Swift, pasi që ishte braktisur nga familja.

Në fakt, ketri i ka “fluturuar” në krahët e rojës 43-vjeçar në parkun e natyrës dhe pas disa përkëdheljeve janë bërë të pandashëm.

''Ia ofrova dorën dhe ai kërceu duke më shikuar me habi'', thotë Mark. ''Menjëherë ka filluar të ngjitet nëpër trupin tim''.

''Ka humbur familjen dhe mendon se unë jam babai i saj. Më shumë duket si majmun sesa ketër, dhe jam i bindur se mendon që është njeri''.

Oakley është bërë shumë i dashur për punëtorët e Central Park në Peterborough.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi