Dita e përsosur në jetën e një gruaje:

Shko poshtë

Dita e përsosur në jetën e një gruaje:

Mesazh nga Admin prej Sat Oct 11, 2008 10:58 am

08:15 Ta zgjojnë me një të puthur.

08:20 Të shohë teksa peshohet se peshorja tregon dy kilo me pak se ditën e mëparshme.

08:45 Mëngjezim i hershëm në shtrat: lëng portokalli i saposhtrydhur dhe simite. Hapje e dhuratave p.sh. zbukurime të shtrenjta të zgjedhura nga një partner që ia di mirë vlerën asaj.

09:15 Një dush i ngrohtë me vajra me erë të mirë.

10:00 Vënie në lëvizje të trupit në sallonin e

hijeshisë trupore me një trajner privat të pashëm dhe

me humor.

10:30 Pispillosje, bërje e thonjve me manikyr dhe ti

rregullojnë flokët.

12:00 Mëngjez me shoqen më të ngushtë që sapo ka ardhur

në qytet me një mori të rejash për të treguar.

13:00 Të hasë në rrugë ish gruan apo ish të dashurën e

partnerit dhe të shohë pa frikë se ajo ka shtuar 7

kilo.

15:00 Zemër

16:00 Sjellje e 3 duzinash trëndafila të kuq dhe një

kartoline nga një adhurues i fshehtë.

16:15 Vënie në lëvizje të trupit në sallonin e

hijeshisë trupore, ndjekur nga një masazh prej një

djali me trup të madh e të fuqishëm që thotë se rrallë

herë ka qëlluar t´i bëjë masazh dikujt me një trup kaq

të përsosur si i asaj.

17:30 Provim plaçkash më të zgjedhura nga qepjet më të

kushtueshme i cili kthehet në një shfaqje mode.

19.30 Darkim për dy veta me qirinj me kërcim dhe

komplimente.

22:00 Larje në vaskë me ujë të ngrohtë me bubla

(vetëm).

22:50 Ta sjellin në shtrat, çarçafët të sapolarë dhe të

hekurosur.

23.00 Puthje dhe përqafime.

23:15 Rënie në gjum në krahët e tij të fuqishëm.Dita e përsosur në jetën e një burri:06.00 Bjen zilja e orës.

06:15 T´ia thithin (blow job).

06:30 Shijim për një kohë të gjate e i patrazuar të

dhjerjes së mëngjesit ndërkohë që lexohen faqet e

sportit në gazetën e ditës.

07:00 Mëngjezi: vezë dhe sallam. Kafe dhe bukë të

thekur të përgatitura nga një shërbëtore lakuriq.

07.30 Vjen limuzina.

07:45 Disa gota whisky në rrugë e sipër për tek

aeroporti.

08:15 Fluturim me një aeroplan jet privat.

09:30 Limuzinë me shofer për tek klubi i golfit (t´ia

thithin në rrugë e sipër)

09:45 Golf

11:45 Limuzina mbrapsh për tek aeroporti (disa gota

whisky).

14:30 Fluturim për në Monte Carlo.

15:30 Ekskursion pasditeje peshkimi. Të gjithë

shoqërueset janë lakuriq.

17:00 Fluturim për në shtëpi. Masazh trupi nga Claudia

Schiffer.

18:45 Larje, dhjerje dhe rruarje.

19:00 Shikim i lajmeve ku Michael Jackson-in e kanë

vrarë. Marihuana është bërë e ligjshme. Hard-core porno

do jipet hapurazi në TV.

19:30 Darka: gaforre si pjatë të parë, Dom Perignon

(1953). Bërxollë e pjekur mirë dhe e shijshme, dhe në

fund akull që shërbehet mbi cica të nxjerrura jashtë.

21:00 Konjak Napoleon dhe një cigare Cohuna përpara

televizorit me ekran të madh. Parje e lajmeve sportive

ku Shqipëria ka mundur Italinë 8:2 në futboll.

21:30 Bërje seks me tre gra (të gjitha edhe me aftësi

lezbike).

23:00 Masazh dhe banjo me ujë të ngrohtë e shoqëruar

nga një picë e shijshme dhe një gotë të madhe birre të

fortë e të ftohtë.

23:15 T´ia thithin për gjumin e ëmbël.

23:45 Rënie në shtrat (vetëm)

23:50 Ia fut një pordhe 12 sekonda të gjatë me katër

lloje të ndryshme zhurme që bën qenin të zhduket prej

dhomës.
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 23
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi