Emri i Allahut në hartën e Kosovës

Shko poshtë

Emri i Allahut në hartën e Kosovës

Mesazh nga Benjamin prej Thu Oct 23, 2008 11:44 am


Në hartën e Kosovës është vërejtur shumë kjartë emri i Allahut, mbrekulli që vazhdimisht paraqiten para njerëzve.
Allahu në librin e Tij famëartë thotë: Do t'ju sjellim argumente në Gjithësi dhe në trupin tuaj që tua bëjm të ditur se ky (Kurani) është i vërtetë.

avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi