Shes Telefon Motorola v980

Shko poshtë

Shes Telefon Motorola v980

Mesazh nga Benjamin prej Thu Oct 23, 2008 11:07 am

Shes Telefon Motorola v980 35Euro.(qmimi mund te jet edhe sipas marveshjes) Very Happy
Telefoni ka defekte ne zmadhues(zvuqnik),ne shirit(amo shihet ekrani krejt paster) dhe bateria i qendron vetem 2 dit.Telefoni ka vend per Memory Card,po ashtu defektet mund te rregullohen.
Po ashtu Telefoni eshte me 2 Kamera dhe ka MP3.
Telefoni eshte prodhim i VODAFONE.
Kontakt ne benjamindurguti@hotmail.com.

avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shet edhe ndron

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 4:30 pm

du mi ju tregu qe ky jo veq se eshte por edhe e ndron me ndonje qe i preshtatet
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

tung tung

Mesazh nga shyqyri prej Wed Nov 05, 2008 10:33 am

o benjamin a pe shesish telefonin aa ok mir I love you

shyqyri

Numri i postimeve : 7
Age : 22
Registration date : 05/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besim

Mesazh nga besiii prej Sun Apr 05, 2009 12:01 am

Ta kisha Blee po Don me ma Ble babi se shepjti njo te rri.....!

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shes Telefon Motorola v980

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi