Boni.. 1200 sms Ne 064... MTSmondo

Shko poshtë

Boni.. 1200 sms Ne 064... MTSmondo

Mesazh nga Emir prej Thu Oct 23, 2008 10:30 am

Mush nr.. 3 euro duhesh mi pas 201 din.. edHe.. qo 1 sms ne numrin 200 nje sms te shprazt.. edhe ajo ti mer 200 dinaR... dhe te vjen 1 sms qe brenda 24 oreve te Aktivizohet.. dhe i ki 1200 sms Gratiss...
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

qka o kjo

Mesazh nga Haris prej Sat Oct 25, 2008 4:11 pm

qka o kjo spo kutoj...
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi