Ora është Sat Jun 23, 2018 2:02 am


 • Download(Shkarko)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Shqiptar


  Ketu mund te shkarkoni filma shqiptar dhet po ashtu te postoni
  31 Temat
  32 Mesazhet
  Tue Aug 24, 2010 11:06 am
  rezart01 Telefoni i Nje Mengjesi
 • Lojrat


  Ketu mund te gjeni lojera te ndryshme per kompjuterin tuaj , ju kerkoni ne e gjejme
  319 Temat
  355 Mesazhet
  Sat Feb 12, 2011 8:47 pm
  w  Battle Realms with Winter of the Wolf
 • Filma


  Ketu mund te Postoni Filma te Huaj....
  213 Temat
  222 Mesazhet
  Wed Aug 03, 2011 5:28 am
  appoloph  Swimmer'S Ear Medicine
 • Programe


  Ketu mund te postoni dhe shkarkoni programe te ndryshme,si nga Windowsi, Vista, Linuksi. etj.
  371 Temat
  373 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 3:31 am
  b3saR Çfarë është Open Office?

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur