Ora është Sun Dec 16, 2018 12:26 pm

Muzik,Seriale,Klipe,Filma (Online)


 • Muzik,Seriale,Klipe,Filma (Online)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzike Shqip - Hite


  Ketu do ti keni hitet me te degjuara ne vend , si edhe ju mund te kontriboni duke postuar ndonje hit , ose edhe mund te kerkoni hitin tuaj te preferuar ...
  7 Temat
  7 Mesazhet
  Mon Oct 27, 2008 5:59 am
  Emir Alban_Skenderaj - Thirrje e dëshpëruar
 • Muzike ne gjuhe te tjera


  Hitet Dhe Albumet Me Te Reja ne gjuhe te ndryshme boterore : gjermanisht , hindiski ,arabisht ,italisht etj .
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Sat Jan 24, 2009 10:57 am
  Emir Hoobastank - For(n)ever (2009)
 • Video Humor


  Ketu Mund te postoni Humore te ndryshme...
  21 Temat
  24 Mesazhet
  Sat Apr 04, 2009 2:19 am
  besiii Kqyrni ket video interesant
 • Telenovela-Seriale


  Ketu Mund te Postoni Seriale te ndryshme Latino Amerikane .....
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Mon Nov 03, 2008 2:37 pm
  sokoli1 Erika Buenfil - Tormenta en el Paraíso "Mejores Escenas"
 • Filma


  Ketu Mund Te postoni Filma Shqiptar (vendor)...
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Filma te Animuara


  Ketu mund te gjeni filma te animuara ku mund te shikoni onlineprej 1-5 vjeq (baby) prej 6-9 vjeq (kids) prej 10-14 (generation)per vellezer apo motra tuaj te vegjel.
  31 Temat
  32 Mesazhet
  Fri Apr 03, 2009 7:21 am
  Durguti Dragonball Z 021 Kurz vor Zwölf 2/2
 • Documentar


  Dokumetar Mbi Shkencat e ndryshme te Jetes
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Filma Online


  Ktu Mund Te Shikoni Filma Online Mundesuar Nga Une Emiri
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Thu Jan 29, 2009 12:07 pm
  Emir Notorious (2009)

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur